HARDMET - drzwi stalowe antywłamaniowe

Drzwi metalowe
Drzwi na wymiar
Drzwi stalowe
Drzwi wejściowe
Drzwi zewnętrzne
Witamy na naszej stronie

HARDMET

Drzwi antywłamaniowe
z certyfikatem klasy C i 4
Drzwi zewnętrzne
Drzwi na wymiar
Rok założenia firmy 1989.

więcej

Jesteś tutaj: Strona główna O firmie

Drzwi wejściowe

Doskonale wiemy, że drzwi zewnętrzne prowadzące do domu, czy też mieszkania pełnią bardzo ważną rolę w każdym domostwie. To one stanowią najważniejsze zabezpieczenie przed włamaniem i innymi niebezpieczeństwami, a jednocześnie zdobią budynek, nadając mu charakteru. Dlatego też w ofercie firmy Hardmet, znajdą Państwo wyłącznie najwyższej klasy drzwi zewnętrzne – takie, które będą służyć przez długie lata, doskonale się prezentując.

Produkcją stolarki drzwiowej zajmujemy się od wielu lat. Klienci ufają nam i cenią naszą pracę, ponieważ produkowane przez nas drzwi zewnętrzne:
• są wykonane z materiałów o wysokiej trwałości i doskonałej estetyce – gwarantujemy bardzo bogatą gamę wzorów i wykończeń – zarówno tych klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych,
• tworzone są w oparciu o sprawdzoną i niezawodną konstrukcję – są doskonałym zabezpieczeniem przed włamaniem,
• posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty – m.in. certyfikaty klasy C oraz RC4,
• są dostępne z różnym pokryciem – fornirowym, okleinowym, tapicerką, płytą MDF i innymi,
• łączą doskonałą jakość oraz niezawodność z przystępnymi cenami.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zapewniając naszym Klientom kompleksową pomoc – od doradztwa projektowego i technicznego, przez produkcję drzwi zgodnie z wykonanymi pomiarami, aż po ich profesjonalny montaż z dbałością o każdy szczegół. Jeżeli potrzebne są Państwu drzwi na lata – zapraszamy do współpracy! Wszystkie informacje są dostępne u naszych doradców – szczegółową ofertę przedstawimy telefonicznie oraz mailowo.
 
Facebook